Świat Peruk

Nazwa firmyŚwiat Peruk
MiejscowośćKraków, powiat Kraków, woj. Małopolskie
UlicaDietla 50
Kod pocztowy31-039
Numer telefonu516146693
Adres emailkrakow@perukisklep.pl
Adres strony WWWPerukikrakow.pl
Profil na FacebookuFacebook.com
KategorieNakrycia głowy, rękawiczki, szaliki; Rehabilitacyjny i medyczny sprzęt; Salony kosmetyczne, odnowa biologiczna, SPA; Stroje karnawałowe - wypożyczalnie, szycie; Wyposażenie salonów fryzjerskich
Klasyfikacja PKD96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Opis firmy

Świat Peruk to popularny sklep z perukami w samym centrum Krakowa przy ulicy Dietla 50. Oferta obejmuje wysokiej jakości peruki naturalne, peruki syntetyczne, akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji peruk, stylizację i personalizację oraz pomoc w dobrze peruk. Sklep oferuje peruki renomowanych producentów peruk w atrakcyjnych cenach, wszystkie posiadają certyfikaty medyczne i gwarancje.

Słowa kluczowePeruki, Peruki naturalne, Sklep z perukami, Peruki syntetyczne, Peruka
Informacje o wizytówcenumer ID: 2201468; rejestracja: 25/02/2018; liczba odsłon: 16

Czytaj opinię o firmie(1)

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - Świat Peruk - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest siedem minus cztery*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!