ROBERT OREMUS

ROBERT OREMUS EVENTS GROUP P.R.

Nazwa firmyROBERT OREMUS EVENTS GROUP P.R.
ImięROBERT
NazwiskoOREMUS
Numer NIP6790086653
Numer REGON350822308
MiejscowośćKraków, powiat Kraków, woj. MAŁOPOLSKIE
Ulicaos. Centrum A 11 lok. 88
Kod pocztowy31-925
Data rozpoczęcia działalności21/10/2014
Klasyfikacja PKD93.29.Z - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna; 79.11.A - Działalność agentów turystycznych; 79.11.B - Działalność pośredników turystycznych; 79.12.Z - Działalność organizatorów turystyki; 79.90.A - Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych; 79.90.B - Działalność w zakresie informacji turystycznej; 79.90.C; 90.02.Z; 90.04.Z; 93.19.Z
Informacje o wizytówcenumer ID: 1679554; rejestracja: 21/10/2014; liczba odsłon: 113

Czytaj opinię o firmie(1)

  • Opinia negatywna25/09/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    NIE POLECAM! Robert Oremus zrujnował nasze bardzo starannie przygotowane wesele. Emocje na bok - konkrety: -ok 15, 30 zaczął prowadzić imprezę a o 22 był już na tyle w złym stanie, że zdecydowaliśmy, że nie chcemy żeby dalej prowadził jakiekolwiek zabawy bo już mówił nieskładnie i już pierwszej zabawy goście nie zrozumieli Brak przygotowania: -nie posiadał odpowiednio wcześnie przesłanych przez nas utworów (podaliśmy pełne tytuły oraz linki do youtube) zarówno na pierwszy taniec jak i takich, które chcieliśmy usłyszeć w trakcie imprezy. Na miejsce wesela przyjechał w piątek. dopiero w sobotę rano ściągał z chomika (!) nasz pierwszy taniec, i gdybym nie sprawdziła, to by w ogóle puścił nam inną wersję utworu, zupełnie niezgodną z choreografią tańca. Z reszty utworów (18) pojawiły się tylko 2 - jako tło ceremonii miała lecieć Enya May it be - rozmawialiśmy o tym kilkakrotnie jak również miał to na piśmie w ustaleniach. Wyłączył muzykę zaraz po tym jak weszliśmy na miejsce ceremonii - rodzaj muzyki jaki puszczał był zupełnie inny niż ustalaliśmy (po godzinie 22 właściwie tylko bardzo wulgarne disco polo oraz Abba) - nie robił przerw między setami, mimo próśb (naszych, rodziców, teściów i obsługi wesela!) nawet nie ściszał muzyki więc ludzie nie mogli rozmawiać bo najzwyczajniej w świecie było zbyt głośno - od około godz. 22 przerywał piosenki w trakcie, przełączał na inne, czasem znów wracał do poprzedniej czasem nie -ustaliliśmy, że będzie we fraku - był w garniturze - mieliśmy ustalone 3 zabawy - przeprowadził 1, ale był już tak niekoherentny i robił tak nieprzyzwoite komentarze, że wszyscy goście zorientowali się, w jakim jest stanie Podsumowując - nie dajcie się zwieść pozytywnemu wrażeniu jakie wywiera kreując się na profesjonalistę!
    dikaw@wp.pl

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - ROBERT OREMUS EVENTS GROUP P.R. - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest cztery plus sześć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!