Aleksander Fadhil

ALEKSANDER FADHIL GABINET DERMATOLOGICZNY

Nazwa firmyALEKSANDER FADHIL GABINET DERMATOLOGICZNY
ImięAleksander
NazwiskoFadhil
Numer NIP5991091732
Numer REGON210058876
MiejscowośćKraków, powiat Kraków, woj. MAŁOPOLSKIE
UlicaFranciszka Bujaka 1
Kod pocztowy30-611
Adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalnościul. Stefana Rogozińskiego 5, 31-559 Kraków, Polska, powiat Kraków, woj. MAŁOPOLSKIE; ul. Armii Krajowej 18, 30-150 Kraków, Polska, powiat Kraków, woj. MAŁOPOLSKIE
Data rozpoczęcia działalności12/05/2010
Klasyfikacja PKD86.22.Z - Praktyka lekarska specjalistyczna
Informacje o wizytówcenumer ID: 1866463; rejestracja: 12/05/2010; liczba odsłon: 163

Czytaj opinię o firmie(9)

 • Opinia pozytywna21/09/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Pan Doktor jest bardzo rzeczowy i zna się na swojej profesji. Pomógł mi i jestem bardzo zadowolona z jego konsultacji. Pozdrawiam i polecam
  Violetta Kałczak

 • Opinia pozytywna21/09/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Zachęcam wszystkich do skorzystania z konsultacji u Pana doktora w razie problemów z cerą dojrzałą. Jestem bardzo zadowolona z usług doktora Fadhila i jestem pewna, że przy kolejnych problemach, również pójdę do tego samego gabinetu. Pozdrawiam
  Anna Maria K.

 • Opinia pozytywna18/04/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Lekarz, znający się na dermatologi, wiedzący jaka postawić diagnozę, a przy tym bardzo rozmowny i komunikatywny. Jeden z lepszych u których byłem.
  Eugeniusz

 • Opinia pozytywna13/03/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Jeden z lepszych specjalistów u których byłem. Choroby skóry nie maja dla niego tajemnic, wieloletnia praktyka i fachowa wiedza sprawiają, że mam pełne zaufanie do tego lekarza. Pozdrawiam.
  Nikodem

 • Opinia pozytywna09/03/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Pan Doktor Fadhil to jeden z tych specjalistów, który doskonale rozumie pacjenta. Podchodzi profesjonalnie do leczenia i jest dostępny, po prostu ma czas dla chorego.
  Wacław

 • Opinia pozytywna31/01/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Doktor Fadhil jest bardzo kompetentnym i doskonałym fachowcem, jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc i okazane mi serce. Dzięki niemu znów jestem szczęśliwą kobieta. Pozdrawiam
  Wiesiek

 • Opinia pozytywna05/01/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Jest naprawdę dobrym Specjalistą, leczę się u niego już kolejny rok z rzędu i jestem bardzo zadowolony. Pan Doktor Fadhil stara się jak może, by każdy pacjent otrzymał od niego pomoc.
  Irena

 • Opinia pozytywna03/01/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Niesamowity lekarz, jest bardzo dobrym fachowcem, zna się dobrze na tym co robi. Bardzo mi pomógł w mojej chorobie. Dzięki jego konsekwencji i zaangażowaniu wracam szybko do zdrowia. Ten lekarz to prawdziwy skarb. Jestem bardzo zobowiązaną i wdzięczna.
  Natalia

 • Opinia pozytywna27/12/2016Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Pan Doktor jest doskonałym specjalistą, zna się na rzeczy jak mało kto. Miałem poparzenie, które konsekwencje mogły być na całe życie. Lekarz zalecił mi, odpowiednią kurację. Dzięki nie mu znów jestem pełen sił co rzadko się zdarza po takim urazie. A jednak jemu udało się przywrócić mi zdrowie. Dziękuje!
  Joachim W.

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - ALEKSANDER FADHIL GABINET DERMATOLOGICZNY - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest cztery minus dwa*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!